KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 14556237
nr 1455 6237
Carborundumetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad. Bildmått: 58x45cm, yttermått inklusive ram: 78x58cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:38:38
100 kr
Carborundumetsning
nr 1455 6237
Carborundumetsning
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 21 mars 2022 |